"ABSOLUT" Polykolagenová výplň vrásek s kaviárem Beluga

Tato polykolagenová výplň vrásek obsahuje: 

 

  • Černý kaviár beluga - Extrakt z černého kaviáru efektivně vyhlazuje vrásky a redukuje povadlý vzhled pokožky zvýšením hustoty kolagenu
  • D-panthenol  - zužuje póry, obnovuje pokožku a zlepšuje buněčný metabolismus
  • Komplex Moist Up - speciální hydratační komplex MoistUp zvlhčuje pleť
  • Omega 6 komplex - vyživuje, detoxikuje a chrání pokožku před vnějšími vlivy
  • Organický výtažek anděliky má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti
  • Organický tavolník , který je bohatý na vitamin C , působí jako antiseptikum a antioxidant , obnovuje tóny pokožky
  • Bio šalvěj řídí produkování mazu , zmírňuje podráždění pokožky, dezinfikuje a vyhlazuje pokožku. Zvyšuje regenerační schopnosti kůže , vyhlazuje jemné vrásky a osvěžuje ji.

 

Moje poznatky:

40 ml balení polykolagenové výplně je velice praktické. 

Díky šikovné tubě zakončené  úzkou hubičkou, se výplň perfektně nanáší přímo do vrásek, to je super jelikož se vyhnu sahání rukou do krému a pádem tím jeho znehodnocení. Za toto řešení v celé řadě kosmetiky Natura Siberica výrobcům tleskám, tady někdo přemýšlí.

Chtěla bych vás upozornit na to , že tento produkt není určen jako podklad pod mase up. Dle vlastní zkušenosti při nanesení mase upu na místo natřené polykolagenovou výplní, jsem si všimla a cítíla změnu konzistence, která připomíná pudr, takže používat nejlépe večer na očištěnou pokožku aby výplň mohla v klidu pracovat. 

 

Výsledek:

U sebe jsem zkoušela eliminovat moje mimické vrásky, ihned po nanesení krému jsem si všimla, že díky speciálním částečkám (odrážející světlo) je pleť opravdu sjednocená, zmatněná  a vrásky působí plněji. 

U maminky, kterou trápí okolo očí silné a hluboké tzv. netopýří  nohy jsem aplikovala výplň každý týden za doprovodu masáže obličeje a výsledek po 14 dnech byl: vrásky méně viditelné, více vyplněné a pleť v okolí očí pevnější. Kůže na čele vypnutá, hydratovaná, rozjasněná a vrásky na viditelném ústupu. 

Jméno

Klára Luskačová

Certifikovaný kosmetolog

Datový zdroj 3 Zpět na články