Cedrový balzám na rty – organic

Tento cedrový balzám na rty je speciálně navržen pro Natura Siberica italskou společností Laboratoires Phyto Technika srl, Itálie. Kvalita a bezpečnost balzámu na rty, "Cedar" jsou certifikovány certifikací ECOCERT, Francie.

S jeho hedvábnou texturou a jemnou příchutí balzám hydratuje, vyživuje a chrání vaše rty v zimě i v létě.

Složení: z 99,99% přírodní suroviny a 39% organických složek

 

Aktivní pečující látky:

 

  • cedrový olej - vyživuje a chrání citlivou pokožku rtů
  • ženšen - omlazuje a regeneruje kožní buňky
  • brusinkový olej - hydratuje a zjemňuje pokožku rtů, chrání lipidovou bariéru pleti a pomáhá udržet její vlhkost
  • rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) - tonizuje, vyživuje, působí protizánětlivě a hojivě


Jakožto naše pleť vyžaduje péči a něhu, stejnou pozornost si zaslouží i naše rty. Pokud naši pleť budou podtrhávat suché popraskané a bledé rty, které na sebe budou strhávat pozornost ať už naši či našeho okolí, k příjemnému pocitu nám to rozhodně nepřidá. Proto milé slečny a dámy, pojďme zvláčnit a poskytnout péči i našim rtům.

Moje zkušenost:

Ptáte se, proč byste měly vyzkoušet právě tento Cedrový balzám na rty?
Už jen jeho příjemné balení z recyklovatelného papíru mi ukazuje jeho výjimečnost a to, že výrobce hledí na každý detail, kvalitní organická kosmetika to tak má.

Popravdě, balzámu už mám otestované desítky a vlastní zkušenosti mě vedou jednoznačně k poznání, že jsou díky obsahu některých látek návykové, což nás vede k tomu, že kupujeme neustále další - příchutě, barvy atp. Tyto levnější balzámy mi dokonale předvedly, že: „ kdo maže, ten jede“ ale stačí sychravější počasí, zima a nepříjemné suché prostředí a výsledkem jsou osychající rty a nepříjemné stahující pnutí, mohla bych se mazat co chvíle, taky to znáte? Nechci se nikoho dotknout, ale jako strategie je tohle tah na branku, prodat co nejvíc za chvilkovou úlevu, proto píšu, že jsem balzámů otestovala opravdu velké množství.

Ovšem tady jsem byla překvapená, cedrový balzám na rty má skoro průhlednou mléčnou barvu a jemně voní po cedru. Má skvělou konzistenci, která není nikterak hutná ba naopak hedvábně jemná. Krásně rty hydratuje, vyživuje a poskytuje pocit úlevy, jak jsem se dočetla - bylinka Rhodiola Rosea podporuje buněčné dýchání a tady je to znát. Velice příjemný osvobozující pocit, žádné lepení, zůstává mi na rtech jen hedvábně jemný film a i po oschnutí cítím výživu zevnitř, nikoli zapatlání povrchu a uvnitř prázdno. Tento balzám zásobuje moji papulku hydratací a poskytuje jí i ty správné informace zevnitř.

Milé dámy, jeho cena je vyšší než balzámky z drogérií, ale tohle se vyplatí, pokud nechcete jen zbarvit rty (v tomhle ohledu se obracím raději na rtěnky) ale potřebujete opravdu oživit buňky, udělejte si radost a podpořte zdravé krásné rty.
Za mě dávám 99,99 přírodních % a 39 organických % k tomu ;)

Jméno

Klára Luskačová

Certifikovaný kosmetolog

Datový zdroj 3 Zpět na články