Husté bílé sibiřské máslo proti celulitidě

V zimě nás často trápí suchá kůže. A my, co máme zvlášť citlivou pokožku, z toho vůbec nemáme radost. Všemu je na vině studený vítr a vytopené místnosti, protože suchý vzduch " vytahuje " vlhkost z pokožky, která tím hrubne a slábne. K dalším příčinám suché kůže, která se pak loupe, můžeme zařadit působení mýdla, léků, špatnou výživu a narušený pitný režim. Mezi prostředky kosmetiky Natura siberica, určenými k péči o tělo, je skutečný zachránce kůže - husté sibiřské bílé máslo. Hustý krém výborně hydratuje kůži v každém ročním období a zároveň působí proti celulitidě a napíná pokožku.

 

  • Produkt obsahuje bambucké a kakaové máslo. Bambucké máslo se skládá z 80 % triglyceridů a 17 % nezmýdelněných tuků. V kosmetice má velký význam, zejména při péči o pokožku. Jde o vynikající ochrannou a změkčující složku.
  • Nezmýdelněné tuky, které jsou součástí bambuckého másla, mají regenerační vlastnosti a podporují syntézu kolagenu. Kromě toho působí jako UV - filtry, schopné zpomalit stárnutí pokožky.
  • Triglyceridy, které obsahují nenahraditelné mastné kyseliny, mají plastifikační účinek, působí na bariérové ​​vlastnosti kůže a chrání ji před vysoušením. Ještě v minulém století vědecké výzkumy potvrdily, že národy, které používají bambucké máslo, nemají téměř žádné kožní choroby.
  • Kakaové máslo má v kosmetologii široké použití, protože má hojivé a tonizující účinky díky obsahu metylxantinu, kofeinu a taninům.
  • Včelí vosk má silné baktericidní vlastnosti. Využívá se při léčení ran, popálenin, zánětů kůže a sliznic. V kombinaci s 8 přírodními oleji ze sibiřských rostlin pomáhá v boji proti celulitidě.
  • Rakytníkový olej a olej z jadérek ostružiníku arktického podporuje přirozenou regeneraci kožních buněk a chrání ji před působením volných radikálů.

 

Je to jen krátký seznam přísad, které obsahuje složení tohoto zázračného krému.

Na dosažení viditelných výsledků v boji proti celulitidě Vám radím, abyste zkombinovali sibiřské máslo s masáží problémových oblastí, zdravou výživou a sportováním.

Jméno

Daria Plekhanova

Biochemička - Rusko, Rakusko

Datový zdroj 3 Zpět na články