Kondicionér - objem a výživa pro všechny typy vlasů

Kondicionér je pro všechny typy vlasů,  plný přírodních složek, má dodat vlasům objem a zanechat je krásné svěží.

Kondicionér je bohatý na aminokyseliny a obsahuje výtažky ze zakrslé sibiřské borovice , které posilují a obnovují poškozené vlasy do hloubky a zároveň je chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí . Plicník lékařský vlasy vyhlazuje a poskytuje jim dlouhotrvající lesk . Obsahuje vitamíny A , B , C, plicník lékařský, kosodřevinu limba – borovice zakrslá.

 

Moje poznatky:

Já jsem na testování dostala kondicionér na objem. Šampony používám různé, takže jsem neměla stejný druh jako kondicionér . Obvykle kondicionéry nepoužívám, spíše balzámy nebo masky. Po umytí vlasů šamponem , jsem si na vlasy nanesla kondicionér a nechala ho působit 5 minut. Vlasy byly pak jemné a hebké, ale při použití masky je mám o poznání poddajnější . Parfemace je príjemně bylinková, není moc vlezlá . Na vlasech ji po vysušení vlasů není cítit. I při použití většího množství, vlasy nebudou mastné.

 

Kondicionér se nanáší v přiměřeném množství na umyté vlasy. Vmasírujeme ho do vlasů a necháme působit přibližně 2 - 5 minut. Nakonec ho opláchneme vlažnou vodou. Konzistence produktu je typická jako při kondicionér. Možná trochu hutnější . Barva samotného produktu je bílá.

Jméno

Klára Luskačová

Certifikovaný kosmetolog

Datový zdroj 3 Zpět na články