Noční pleťový výživný a regenerační krém swiss

Organické výtažky léčivých rostlin ve spojení s nejmodernějšími technologiemi - to jsou krémy SWISS.

Složky obsažené v krému nevyvolávají alergie, pokožka je okamžitě vstřebává. Krémy jsou ideální pro citlivou pokožku.

 

Noční krém SWISS stimuluje regeneraci pleti během celé noci. Obsahuje organický výtažek z alpského bezu, který má protizánětlivý a zklidňující účinek. Výborně se osvědčil při léčbě akné. Vyhlazuje pleť, vysušuje ji, čistí, odstraňuje komedony, při dlouhodobé aplikaci snižuje tvorbu kožního mazu a zabraňuje vzniku trudovité pleti. Je vhodný i na lokální zklidnění pokožky při chvilkových projevech alergie (kopřivka, bodnutí hmyzem, drobná vyrážka). Jedinečná kombinace aktivních látek a přírodní složení zařazují krém mezi výjimečné.

 

Díky bambuckému a jojobovému oleji krém intenzivně vyživuje a hydratuje pokožku, zjemňuje ji a dodává jí podkožní lipidy. Ty jsou zvláště důležité pro ochranou funkci pokožky, neboť od jejich složení závisí její propustnost. Maz a epidermální lipidy mají význam i pro hydratační rovnováhu pokožky. Ztráta lipidů v pokožce způsobuje změnu v její struktuře : pokožka se vysušuje, začíná být hrubá a olupuje se. Pleť obličeje trpící nedostatkem lipidů má tendenci k předčasné tvorbě vrásek.

 

  • Obecně se snižuje elasticita pokožky, poškozuje se funkce ochranné bariéry a zvyšuje se ztráta vody. Krém obsahuje i organické oleje z alpského heřmánku a kakostu.
  • Po nanesení krému je pokožka jakoby povoskovaná, což způsobují pšeničné bílkoviny. Vytvářejí tak neviditelnou vrstvu, která dýchá a zároveň napíná pleť.
  • Jednoznačně tento krém splňuje všechna kritéria pro dosažení dokonalé pleti.

 

Způsob použití: Krém aplikujte denně před spaním na očištěnou pleť.

 

Jméno

Mária Havrišková MARA COSMETICS

Odborný poradca Certifikovaná kozmetologička. Ošetrenie kozmetikou NATURA SIBERICA

Datový zdroj 3 Zpět na články