Organic make up natura siberica

Po péči o pleť, tělo a vlasy jsem zjistila, že z řady Natura Siberica si můžu dopřát ještě více bezpečného šlechtění v podobě Organické dekorativní kosmetiky.

 

Proč bezpečného? Zkoumala jsem čím je tato kosmetika zabezpečená a dočetla jsem se o ECOCERTifikátu, který uděluje francouzská uznávaná společnost ECOCERT již od roku 1991 a po prozkoumání internetu jsem se dozvěděla že udělují hodnocení ve dvou stupních jeden přísnější – Ecocert Organic cosmetic( Musí splňovat současně tyto požadavky: minimálně 95% všech složek je rostlinného původu, minimálně 10% všech ingrediencí musí pocházet z ekologického zemědělství ) druhý méně přísný – Ecocert Natural cosmetic (tyto výrobky mohou obsahovat soli, minerály a vodu – produkty,z nichž některé nemohou být certifikovány jako organické jelikož nepocházejí z ekologického zemědělství). Zkuste hádat, který stupeň splňuje Natura Siberica? ;)

 

A teď se pojďme podívat na jejich Organický make up.

 

Po nabytí vědomocí čím je tato značka dekorativní kosmetiky tak vyjímečná a bezpečná, jsem se zaregistrovala do clubu a objednala si cedrový balzám na rty, tužku na oči, řasenku a oční stíny. A tady jsou výsledky… (další články)

Jméno

Klára Luskačová

Certifikovaný kosmetolog

Datový zdroj 3 Zpět na články