Pleťová tvarující maska -30°C FRESH SPA *Imperial Caviar*

  • Po vybalení mých pravidelně objednávaných TOP produktů jsem konečně vzala do ruky malou, temnou ale pevnou a velmi dobře propracovanou krabičku s názvem -30°C COLD MASK - tedy Tvarující ledová máska -30°C. Na to, že krabička je vcelku malá, dost váží - proletělo mi hlavou a jaké bylo moje překvapení a nadšení, když jsem zjistila, že krabička v sobě uchovává krásnou malou SKLENĚNOU nádobku z příjemně broušeného a jakoby mrazem zahaleného mléčného skla...
  • No na první pohled i dotek konstatuji, že za zpracování obalu dávám 100 bodů - jsem nadšená, jelikož kosmetika ve skle, je v dnešní době jen podtržením a ujištěním, že se někdo zamyslel a dal produktům z luxusní řady to správné tělo.
  • Párkrát otočím uzávěrem a zjistím, že je zde ještě malý kryt s úchytkou jako garancí, že po cestě k Vám neskončí obsah krému ve víčku ... na výbornou !!!
  • Odloupávám malé ochranné víčko a ze skleničky na mě kouká maska lehce zeleno-modré barvy skoro jakoby lemovaná průhledným závojem.
  • Jelikož špachtlička není , požívám pro aplikaci tedy “uchošťour” coby jistotu, že si do masky nezanesu cokoliv z venčí.
  • Textura je příjemně krémovo gelová - lehká až skoro tající a i přestože jsem si nabrala velmi malé množství o velkosti lískového ořechu si kupodivu nanáším tenkou vrstvu přes celý obličej a zjišťuji, že to stačí... takže není potřeba zbytečně plýtvat a dávat si mega nános...
  • Tak - natřená jsem a teď si jen v klidu sednout a vnímat, copak maska umí.
  • Už po natření, žjišťuji, že maska se nádherně vpíjí a já snad díky tomu, cítím i vlastní buňky, zní to divně, ale zkuste si to samy, vážně je cítit pohyb v pleti, vypnutí, mrazení střídá hřejivost ale především je to moc příjemné.
  • Na krabičce se píše smýt teplou vodou, dobře tedy, po postupném vstřebávání se, masku cca po 15 minutách smývám hodně teplou vodou a aha, přichází na řadu ten ledový okamžik, maska totiž po kontaktu s teplou vodou zřejmě aktivovala účinky Mátového oleje a teď mě krásně chladí na místech, kde eviduji velmi unavenou, suchou a bezbarvou pokožku.
  • Jakou sladkou tečku nanáším Mezokoktejl a pro dnes už VYPÍNÁM a volím spánek s vůní východních bylin a příchutí černého kaviáru.

 

Tak tedy shrnutí:

Ledová maska která slibuje vytvarování obličeje a zchlazení - čímž je myšleno především aktivování buněk a unavené pleti pro mě splňuje vše... Pleť mám hladkou jako miminko, rozzáženou a kontury jsou viditelně pozdvižené především na tvářích ... pokožka je pevnější...

Tohle je poznatek po prvním použití a už se těším jaké budou další viditelné pokroky při pravidelném používání... Pokud chcete tedy dát pleti správně napít, rozzářit ji a trošku vyrýsovat tvar obličeje, zkuste jako první produkt z řady Imperial Caviar právě tuhle masku.

Jméno

Klára Luskačová

Certifikovaný kosmetolog

Datový zdroj 3 Zpět na články