Severské detoxikační mýdlo pro hloubkové čištění pleti

Od dávných dob jsou známé vynikající vlastnosti severských bylin a bobulí, bohatých na drahé oleje a vitamíny. Odborníci Natura Siberica pečlivě prostudovali staré recepty severských národů a připravili unikátní přírodní produkt - severské mýdlo - detoxikační prostředek pro hloubkové čištění obličeje.
 

Aktivní uhlí se vyrábí z ekologicky šetrných surovin - ze dřeva břízy ( Betula pendula ) - pod vlivem vodní páry při vysoké teplotě , následuje drobná fragmentace, a tak vzniká mikroporézní struktura, která perfektně absorbuje znečištění.

Rakytníkový olej zvláčňuje, tonizuje, vyživuje a zlepšuje pružnost pleti.

Extrakt z klanoprašky čínské je efektivním tonizačním prostředkem, který se aktivně podílí na podpoře metabolismu a poskytuje pokožce ochranu před škodlivými vlivy prostředí.

Olej sibiřského cedru obsahuje vitamin E a vitamin P, které pokožku zvláčňují, hydratují, posilují a regulují obnovu pleťových buněk

Lněný olej má protizánětlivé a antiseptické účinky. V něm obsažený vitamín F léčí zánět pokožky.

Extrakt z poupěte břízy zakrslé hydratuje pokožku, podporuje její regeneraci a má tonizující efekt. Pokožku zklidňuje, omlazuje a obnovuje její přirozenou barvu a pevnost. Také ji zjemňuje a zvláčňuje

Extrakt z ostružiny morušky obsahuje vitamin C, polynenasycené mastné kyseliny Omega - 3, Omega - 6 a antioxidanty. Účinně obnovuje pokožku a chrání ji před vnějšími vlivy.

Extrakt z brusinek stimuluje metabolismus pleťových buněk, zlepšuje tonus a elasticitu pleti, předchází zánětům a podporuje hojení ran.

Olej ze semínek maliny Sachalinské má protizánětlivé a baktericidní účinky.
 

Jelikož správná péče začíná odlíčením a vyčištěním pleti, jsem ráda, že jsem našla velice příjemné multifunkční řešení v podobě Detoxikačního mýdla - Natura Siberica.

Detoxikační mýdlo má výbornou konzistenci, díky výtažkům z uhlí břízy má černou barvu a příjemnou nevtíravou vůni. Velice dobře se nanáší díky houbičce, která je součástí balení se zajímavou a šikovnou strukturou, díky níž vyčistí pleť opravdu do hloubky, krásně pokožku odmastí, vyhladí, vypne, zjemní a vytáhne nečistoty z usazených pórů.

Látky obsažené v tomto mýdle a jejich účinky jako aktivní uhlí z břízy pro hluboké vyčištění a projasnění tónu pleti, rakytníkový olej pro vláčnost a olej z lněného semínka pro dezinfekci jsou znatelné už po první aplikaci.
Pleť je projasněná, vypnutá a viditelně posílená, póry jsou vyčištěné a méně viditelné. Po smytí mýdla z obličeje je potřeba ještě pleť zhydratovat pro správné dotažení péče o pleť až do konce. 

Detoxikační mýdlo doporučuji jako multifunkční hloubkovou péči pro jakoukoliv pokožku, přemýšlela jsem na kterou bych je nedoporučila, ale je tak příjemné, že neshledávám žádnou možnost proč ne.

Jméno

Kateřina Křupková

Kosmetička a odborný poradce v péči o pleť

Datový zdroj 3 Zpět na články