Maska z klanoprašky čínské

Základem pro zdravé a pevné vlasy je čistá, vyživená a dokonale zhydratovaná vlasová pokožka. Maska z Klanoprašky čínské je ideálním pomocníkem. Velmi oceňuji,že je vytvořena tak, aby se jí dala ošetřit jak vlasová pokožka, tak i vlasy v celé délce v jednom kroku. Což mi do teď v běžné praxi chybělo. A tím se naprosto odlišuje od ostatních produktů, které se doporučují aplikovat pouze na vlasy, aby se předešlo nežádoucímu zmaštění pokožky vlasů a péči o vlasovou pokožku tedy nezajišťují.

 

Zdroje efektivních účinků této masky jsou:
 
Klanopraška čínská
Pro svůj vysoký obsah éterických olejů, saponinů a organických kyselin zajišťuje v procesu mytí a regenerace významnou měkkost a šetrnost k pokožce a vlasům, adaptogenní účinky zvyšují obranyschopnost pokožky a stimulují látkovou výměnu.
 
Olej z lopuchu většího
Pročišťuje, hydratuje a tonizuje pokožku hlavy, aktivuje vlasy k růstu a eliminuje jejich výpadek.
 
Peliněk arktický
Podporuje správné prokrvení vlasové pokožky a metabolické procesy v buňkách. Vyživuje vlasové folikuly, čímž aktivuje vlasy k zdravému růstu.
 
Heřmánek pravý
Vyvážený obsah chamazulenu zajišťuje antibakteriální a protizánětlivý účinek na pokožku ve správné míře.
 
Z maskou se velmi dobře pracuje. Velmi se mi osvědčilo po umytí vlasy důkladně prosušit ručníkem a masku aplikovat od pokožky až ke konečkům vlasů. Spojit aplikaci s příjemnou lehčí masáží , obzvláště nad čelem, kde se pokožka sama velmi špatně prokrvuje a mnohdy tam bývá velmi napjatá a dehydrovaná od alkalických stylingových produktů (gely,pěnové tužidla,laky). Po promasírování zabalíme vlasy do suchého ručníku a necháme 10-15 minut působit. Vlasy i pokožku následně důkladně propláchneme teplou vodou a závěrečné proplachování již doporučuji vodou vlažnou.

 

Doporučuji vždy šetrné zasušení vlasové pokožky i vlasů fénem. Volné schnutí není ideální a v zimních měsících je pro pokožku naprosto nežádoucí.

 

Vlasy jsou po použití masky nádherně vyživené, lesklé, zpevněné, pokožka hlavy čistá, hydratovaná a zrelaxovaná.
Maska naprosto splňuje nároky pro zdravý vývoj vlasů a pro perfektní kondici vlasové pokožky.
 
ČISTOTA, VÝŽIVA, HYDRATACE V JEDNOM KROKU….

Jméno

Michaela Serafínová

20-ti letá kadeřnická praxe specializace TRICHOLOGIE A DERMOTRICHOLOGIE

Datový zdroj 3 Zpět na články